Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny lutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 15.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | B - M Mnií | |
9:45 | - | 10:45 | B - M Krátká | |
11:00 | - | 24:00 | ZS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘEN !!! |
|
Úterý 16.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:30 | B - M tramberk, Bařiny | |
9:30 | - | 13:00 | BRUSLENÍ KOLY - Kozlovice | |
13:00 | - | 14:00 | TÚL | |
14:15 | - | 15:30 | HC M 5/6 + 4tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC S 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Středa 17.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | B - M tramberk, Zauličí | |
9:45 | - | 10:45 | B - M Bordovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ KOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | R | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:15 | HC - NÁBOR | |
17:30 | - | 19:30 | HC - PORUBA utkání 7. tř. |
|
20:00 | - | 20:40 | FSC SSB | |
20:50 | - | 21:30 | FSC SSB | |
Čtvrtek 18.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC S 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | B - M enklava | |
9:45 | - | 10:45 | B - Z enklava | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ KOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
Pátek 19.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC M 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | B - M Lubina | |
9:45 | - | 10:45 | B - M Česká | |
11:00 | - | 11:45 | BRUSLENÍ KOLY + VEŘEJNOST | |
12:00 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 7/8 | |
16:30 | - | 17:30 | HC 9/D | |
17:45 | - | 18:45 | POJĎ HRÁT HOKEJ | |
19:00 | - | 20:00 | HC M | |
20:30 | - | 21:45 | ML 2. liga z.č. 79 P BRUPERK - VIKYMONT |
|
Sobota 20.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:45 | HC NÁBOR | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2, přípravné utk. | |
10:00 | - | 12:00 | HC - HORNÍ BENEOV utkání 5. tř. |
|
12:15 | - | 13:15 | HC D/9 | |
14:30 | - | 15:45 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:20 | - | 16:40 | rozbruslení | |
17:00 | - | 19:30 | HC - ĎÁR n SÁZAVOU 2. liga ČR mui |
|
20:00 | - | 21:15 | ML 3. liga z.č. 106 BARTOOVICE - FRENTÁT |
|
Neděle 21.1.24 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC NÁBOR 1,2 | |
10:30 | - | 12:30 | HC - OPAVA utkání 8. tř. |
|
13:00 | - | 15:30 | Č. VLCI - BRUMOV utkání dorostu |
|
16:00 | - | 17:15 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:45 | - | 19:00 | ML TOP liga z.č. 107 NETOPÝŘI - PETŘVALD |
|
19:15 | - | 20:30 | ML 1. liga z.č. 76 P SLIVOVICE - BAH |
|
20:45 | - | 22:00 | ML 2 .liga z.č. 75 P VEŘOVICE - VRATIMOV |
Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovi Kopřivnice