<<   01 / 2022   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
52     12
13456789
210111213141516
317181920212223
424252627282930
531      
Aktualizováno 31.3.2022 8:18 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
10.1.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 R
Úterý
11.1.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
12.1.22
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 8:00 TÚL
  9:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka 1,2
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - OPAVA
2. liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
13.1.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
14.1.22
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 19:00 HC - HAVÍŘOV
liga žáků 6/8 tř.
  19:15 - 20:30 HC M
  20:45 - 22:00 ML 3. liga z.č. 84
VIKYMONT - FEŠÁCI
Sobota
15.1.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:45 HC přípravka 1,2
  9:00 - 13:15 MINIHOKEJ
turnaj žáků 3 tř.
  14:00 - 16:30 Č. VLCI - BYLNICE
liga dorostu
  17:00 - 18:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  18:45 - 20:00 ML 3. liga z.č. 85
JANOVICE - ZÁVIŠICE
  20:15 - 21:30 ML TOP. liga z.č. 86
HÁJOV - NEBORY
  21:45 - 23:00 ML 3. liga z.č. 87
TATRA - STAŘÍ PSI
Neděle
16.1.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 14:00 HC - HAVÍŘOV
liga žáků 7/9 tř.
  14:30 - 17:45 HC - ORLOVÁ
liga žáků 4/5 tř.
  18:15 - 19:30 ML TOP. liga z.č. 88
KOZLOVICE - VRATIMOV
  19:45 - 21:00 ML 3. liga z.č. 89
BRUŠPERK - INDEPENDENT
  21:15 - 22:30 ML 3. liga z.č. 90
JESTŘÁBI - BARTOŠOVICE

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice