<<   01 / 2022   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
52     12
13456789
210111213141516
317181920212223
424252627282930
531      
Aktualizováno 31.3.2022 8:18 (změny žlutě)
Datum Čas  
Sobota
1.1.22
     
NOVÝ ROK
6:00 - 13:00 ZIMNÍ STADION
UZAVŘEN !!!
  13:30 - 14:45 HC 1,2
  15:00 - 16:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:00 - 18:00 HC MŽ zápas
  18:30 - 19:30 PIPERI
  21:00 - 24:00 ZIMNÍ STADION
UZAVŘEN !!!
Neděle
2.1.22
6:00 - 7:00 R
7:45 - 9:00 HC 4,5
  9:15 - 10:30 HC MŽ
  10:45 - 12:15 HC zápas 1,2
  13:00 - 14:00 MK HOCKEY
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 HC M
  18:00 - 19:15 HC D,J
  19:30 - 20:30 p. OCZADLY
Pondělí
3.1.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 LUBINA p. Kott
Úterý
4.1.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
5.1.22
6:00 - 7:15 HC ročník 2008
7:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
6.1.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
7.1.22
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 19:15 HC - FRÝDEK MÍTEK
liga žáků 7/9
  19:30 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:15 ML TOP . liga z.č. 78
PALKOVICE - VEŘOVICE
Sobota
8.1.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3
  10:00 - 14:00 HC - ORLOVÁ
liga žáků 6/8
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - ŽĎÁR n/ SÁZAVOU
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 79
NETOPÝŘI B - FRENŠTÁT
  21:30 - 22:30 R
Neděle
9.1.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ dovednosti
  10:00 - 11:15 ML 3 . liga z.č. 81
BARTOŠOVICE - BRUŠPERK
  11:30 - 12:45 ML 3 . liga z.č. 80
ZÁVIŠICE - LAHVATORS
  13:15 - 14:15 p. HEUER
  14:30 - 15:30 MK HOCKEY
  16:00 - 17:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:45 - 19:00 ML TOP . liga z.č. 58
HÁJOV - VRATIMOV
  19:15 - 20:30 ML TOP . liga z.č. 82
NETOPÝŘI - BAH
  20:45 - 22:00 ML TOP . liga z.č. 83
PETŘVALD - SLIVOVICE
Pondělí
10.1.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 R
Úterý
11.1.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
12.1.22
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 8:00 TÚL
  9:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka 1,2
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - OPAVA
2. liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
13.1.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
14.1.22
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 19:00 HC - HAVÍŘOV
liga žáků 6/8 tř.
  19:15 - 20:30 HC M
  20:45 - 22:00 ML 3. liga z.č. 84
VIKYMONT - FEŠÁCI
Sobota
15.1.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:45 HC přípravka 1,2
  9:00 - 13:15 MINIHOKEJ
turnaj žáků 3 tř.
  14:00 - 16:30 Č. VLCI - BYLNICE
liga dorostu
  17:00 - 18:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  18:45 - 20:00 ML 3. liga z.č. 85
JANOVICE - ZÁVIŠICE
  20:15 - 21:30 ML TOP. liga z.č. 86
HÁJOV - NEBORY
  21:45 - 23:00 ML 3. liga z.č. 87
TATRA - STAŘÍ PSI
Neděle
16.1.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 14:00 HC - HAVÍŘOV
liga žáků 7/9 tř.
  14:30 - 17:45 HC - ORLOVÁ
liga žáků 4/5 tř.
  18:15 - 19:30 ML TOP. liga z.č. 88
KOZLOVICE - VRATIMOV
  19:45 - 21:00 ML 3. liga z.č. 89
BRUŠPERK - INDEPENDENT
  21:15 - 22:30 ML 3. liga z.č. 90
JESTŘÁBI - BARTOŠOVICE
Pondělí
17.1.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 LUBINA p. Kott
Úterý
18.1.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 p. KUBÁČEK
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
19.1.22
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 8:00 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka 1,2
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - VAL. MEZIŘÍČÍ
2. liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
20.1.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
21.1.22
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ brankař. trénink
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3. liga z.č. 91
JANOVICE - VIKYMONT
Sobota
22.1.22
6:00 - 6:45 TÚL
6:45 - 7:45 HC přípravka 1,2
  8:00 - 14:15 TURNAJ HC - CAPRI SUN
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML TOP. liga z.č. 92
PREDATORS - NETOPÝŘI
  18:00 - 19:15 ML TOP. liga z.č. 93
VRATIMOV - PALKOVICE
  19:30 - 20:45 ML 3. liga z.č. 94
NETOPÝŘI - LAHVATORS
  21:00 - 22:15 ML 3. liga z.č. 95
BARTOŠOVICE - ZÁVIŠICE
Neděle
23.1.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 11:15 ML 3. liga z.č. 96
TATRA - BRUŠPERK
  11:30 - 12:45 ML 3. liga z.č. 97
STAŘÍ PSI - JESTŘÁBI
  13:00 - 14:15 ML 3. liga z.č. 98
INDEPENDENT - FRENŠTÁT
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:45 - 18:00 ML TOP. liga z.č. 99
SLIVOVICE - KOZLOVICE
  18:15 - 19:30 ML TOP. liga z.č. 100
BAH - HÁJOV
  19:45 - 21:00 ML TOP. liga z.č. 101
NEBORY - PETŘVALD
Pondělí
24.1.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 9:00 TÚL
  9:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 LUBINA - p. Kott
Úterý
25.1.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
26.1.22
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 9:00 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC přípravka 1,2
  17:30 - 18:45 HC - SŽ
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC - SSB
Čtvrtek
27.1.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
28.1.22
6:00 - 7:15 HC 4,5 + MŽ
7:30 - 9:00 TÚL
  9:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 17:00 POJĎ HRÁT HOKEJ
nábor HC
  17:15 - 18:15 HC D,J
  18:30 - 19:45 HC M
  20:15 - 21:30 ML 3. liga z.č. 102
FRENŠTÁT - BARTOŠOVICE
Sobota
29.1.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 13:15 HC - VÍTKOVICE
liga žáků 4/5 tř.
  13:30 - 14:30 TÚL
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 3. liga z.č. 104
ZÁVIŠICE - NETOPÝŘI "B"
  18:00 - 19:15 ML 3. liga z.č. 105
LAHVATORS - JANOVICE
  19:30 - 20:45 ML 3. liga z.č. 106
JESTŘÁBI - TATRA
  21:00 - 22:15 R
Neděle
30.1.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 14:00 HC - ČESKÝ TĚŠÍN
liga žáků 6/8 tř.
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:15 ML TOP. liga z.č. 107
VEŘOVICE - VRATIMOV
  17:30 - 18:45 ML TOP. liga z.č. 108
HÁJOV - PREDATORS
  19:00 - 20:15 ML TOP. liga z.č. 109
PALKOVICE - SLIVOVICE
  20:30 - 21:45 ML TOP. liga z.č. 110
PETŘVALD - BAH
Pondělí
31.1.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 10:00 TÚL
  10:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:45 LUBINA p. Kott

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice