<<   02 / 2020   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
5     12
63456789
710111213141516
817181920212223
9242526272829 
Aktualizováno 13.2.2020 7:09 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
17.2.20
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  13:45 - 14:15 HC - trénink dovednosti
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ + brankáři MŽ+SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
18.2.20
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
19.2.20
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:15 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:45 - 14:15 HC - trénink dovednosti
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
20.2.20
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankáři HC 5,4,3,2
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
21.2.20
6:30 - 7:15 HC 5 + 4
7:00 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ
  17:45 - 18:45 HC D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3. lig P-O z.č. 13 4-
JESTŘÁBI -
Sobota
22.2.20
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:15 - 9:15 HC 2 + 3
  9:30 - 10:45 zápas r. 2013
  11:00 - 13:00 TMETAL FRYČOVICE
  13:30 - 14:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  15:20 - 15:40 rozbruslení
  16:00 - 18:30 HC - MOR. BUDĚJOVICE
2. liga ČR - muži
  19:00 - 20:15 ML 3. lig P-O z.č. 14 3-
BARTOŠOVICE -
  20:30 - 21:45 ML 3. lig P-O z.č. 15 2-
ZÁVIŠICE -
  22:00 - 23:15 ML 3. lig P-O z.č. 16 1-
NETOPÝŘI B -
Neděle
23.2.20
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:45 HC 2 + 3
  10:00 - 13:30 MINIHOKEJ
turnaj žáků 3. tř
  13:45 - 17:00 HC - OPAVA
KLP 4/5
  17:15 - 18:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  19:00 - 20:15 ML 1. lig P-O z.č. 17 1-
BAH -
  20:30 - 21:45 ML 1. lig P-O z.č. 18 2-
SLIVOVICE -

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice