<<   02 / 2018   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
5   1234
6567891011
712131415161718
819202122232425
9262728    
Aktualizováno 19.2.2018 7:33 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
19.2.18
6:00 - 8:00 TÚL
7:45 - 8:45 HC 3,4
  9:00 - 12:30 OLYMPIJSKÝ DEN
DĚTÍ A MLÁDEŽE
  13:00 - 14:00 p. OCZADLY
  14:30 - 15:30 HC 5,6
  15:45 - 16:45 HC 7,8,D + brankáři 1-D
  17:00 - 18:30 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
20.2.18
6:00 - 7:00 TÚL
7:00 - 8:00 p. BADURA
  8:00 - 9:00 TÚL
  9:00 - 12:30 OLYMPIJSKÝ DEN
DĚTÍ A MLÁDEŽE
  12:45 - 14:15 TÚL
  14:30 - 15:15 HC 5,6
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:15 HC M
  19:30 - 20:30 HC STUDÉNKA - muži
  20:45 - 21:45 MEDVĚDI - p. Dobiáš
Středa
21.2.18
6:00 - 7:00 R
7:00 - 8:30 TÚL
  8:30 - 13:00 ZŠ KOZLOVICE
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:00 - 17:15 rozbruslení
  17:30 - 20:00 HC STUDÉNKA - Č. TĚŠÍN
KL mužů , play-off
  20:15 - 21:15 FSC - SSB
  21:30 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
22.2.18
6:00 - 9:00 TÚL
9:00 - 10:00 R
  11:00 - 12:00 BROSE - bruslení
  12:15 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:00 HC 5,6
  17:15 - 18:15 FSC
  18:30 - 19:45 HC 7,8,D
  20:00 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 p. MIKULA
Pátek
23.2.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:15 - 9:15 p. BADURA
  9:30 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:30 - 15:00 R
  15:15 - 16:15 HC 5,6
  16:30 - 17:45 HC 3,4
  18:00 - 19:00 HC 7,8,D
  19:15 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 190
LAHVATORS - INDEPENDENT
  22:00 - 23:00 p. BROŽ
Sobota
24.2.18
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 HC přípravka
  8:45 - 9:45 HC 1,2
  10:00 - 11:15 ML 3 . liga z.č. 196
FRENŠTÁT - JANOVICE
  11:30 - 12:45 ML 3 . liga z.č. 192
STAŘÍ PSI - NETOPÝŘI B
  13:00 - 14:15 ML 2 . liga z.č. 193
PETŘVALD - VEŘOVICE
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:45 - 17:45 ZÁVIŠICE
  18:15 - 19:30 ML 2 . liga z.č. 194
BRUINS - HÁJOV
  19:45 - 21:00 ML 2 . liga z.č. 195
RYBNIKÁŘI - JESTŘÁBI
  21:15 - 23:00 ML 3 . liga z.č. 191
WEREWOLVES - BARTOŠOVICE
Neděle
25.2.18
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC přípravka
  8:45 - 9:45 HC 1,2
  10:00 - 14:00 Č. VLCI - KARVINÁ
liga žáků 5/7
  14:30 - 16:00 HC - OPAVA
utkání žáků 4. třída
  16:15 - 17:30 ML pohár, finále z.č. 7
PREDATORS - NEBORY
  18:00 - 19:15 ML 2 . liga z.č. 197
PALKOVICE - KOZLOVICE
  19:30 - 20:45 ML 2 . liga z.č. 198
FEŠÁCI - BRUŠPERK
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 199
TATRA - ZÁVIŠICE

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice